« zpět

Český národní pohár 2020

Český národní pohár 2020

09.07.2020 - Tuto sobotu v Kolíně proběhne ČNP


Byť byla jarní část malofotbalových soutěží v Mostě v důsledku koronavirové situace zrušena a to včetně celostátní Superligy, jejímž je Most účastníkem, přece jen dojde na malofotbalové scéně na samý závěr „jara“ k významné události. Tou bude letošní Český národní pohár, který je již tradičním mistrovstvím republiky klubů v malém fotbale organizovaným Asociací malého fotbalu ČR.

Mosteckou ligu malé kopané zde bude zcela výjimečně zastupovat hned trojlístek týmů a to Atlético Most, Gamblers Most a Jablíčka Chomutov.

Atlético Most (nejlépe 4. místo na ČNP v roce 2018) se ve skupině „C“ postaví postupně týmům PRIMAKLIMA FS PARDUBICE, BK ROURA FELLAS PRAHA a DYNAMO VKK KOLÍN.

Gamblers Most (dvojnásobní mistři ČR z let 2015 a 2016) se představí ve skupině „D“ a to proti týmům SOKOL POHOŘANY (Olomouc), 1. FC BARI KOPŘIVNICE a ABUS GASTRO JIHLAVA.

A Jablíčka Chomutov (nejlépe 5. – 8. místo na ČNP v roce 2018) ve skupině „B“ poměří své síly s týmy LEŽÁK ČESKÁ SKALICE (Havlovice), OSTRAVSKÝ ZÁBŘEH, RK KAFKI PŘEROV a PRORADOST 1999 PŘÍBRAM.

Držte našim klukům palce!!!!


 

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránku › | Český národní pohár 2020

© 2022 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

O lize

Ferrari shop | Fotbal fanshop | Dárky

 

Chcete také

hrát?

 

Partner soutěže

 

Hlavní mediální partner

 

Hlavní soutěž
MLMK