Rozpis utkání 2018

Rozpis ligy 2018 Zobrazit Play-off »


Neděle 25.03. | kolo 1
ČasDomácí    Hosté
14:00Mostecké pumpičky a míchačky14:0 (6:0)Jatka MatějkaDočekal Martin
15:00SG Horní Jiřetín10:1 (6:0)Baník Grammer SoušNedvěd Václav
16:00Old Bridge3:2 (2:0)FC ZáchytkaNedvěd Václav
Detaily kola »


Neděle 08.04. | kolo 2
ČasDomácí    Hosté
14:00Baník Grammer Souš3:7 (1:3)Old BridgeDočekal Martin
15:00Jatka Matějka5:0 (2:0)SG Horní JiřetínNedvěd Václav
16:00FC Záchytka4:4 (2:1)Mostecké pumpičky a míchačkyRain Jiří
Detaily kola »


Neděle 22.04. | kolo 3
ČasDomácí    Hosté
09:00Mostecké pumpičky a míchačky10:0 (6:0)Baník Grammer SoušDočekal Martin
10:00Old Bridge3:1 (1:0)SG Horní JiřetínPácl Karel
11:00FC Záchytka3:1 (2:1)Jatka MatějkaRain Jiří
Detaily kola »


Neděle 06.05. | kolo 4
ČasDomácí    Hosté
14:00SG Horní Jiřetín2:2 (1:1)Mostecké pumpičky a míchačkyBíro Ondřej
15:00Baník Grammer Souš2:8 (2:2)FC ZáchytkaBíro Ondřej
16:00Jatka Matějka5:5 (0:2)Old BridgeBíro Ondřej
Detaily kola »


Sobota 19.05. | kolo 5
ČasDomácí    Hosté
10:00Baník Grammer Souš7:7 (2:2)Jatka MatějkaSvoboda Vladimír
11:00Mostecké pumpičky a míchačky1:3 (0:2)Old BridgeRain Jiří
12:00FC Záchytka1:2 (0:2)SG Horní JiřetínRain Jiří
Detaily kola »


Sobota 09.06. | kolo 6
ČasDomácí    Hosté
10:00Baník Grammer Souš3:6 (1:3)SG Horní JiřetínSvoboda Vladimír
11:00FC Záchytka3:2 (1:2)Old BridgeSvoboda Vladimír
12:00Jatka Matějka1:2 (1:1)Mostecké pumpičky a míchačkyRain Jiří
Detaily kola »


Neděle 24.06. | kolo 7
ČasDomácí    Hosté
14:00SG Horní Jiřetín2:2 (2:1)Jatka MatějkaDočekal Martin
15:00Old Bridge4:0 (1:0)Baník Grammer SoušDočekal Martin
16:00Mostecké pumpičky a míchačky2:3 (1:0)FC ZáchytkaDočekal Martin
Detaily kola »


Sobota 08.09. | kolo 8
ČasDomácí    Hosté
12:00SG Horní Jiřetín4:3 (2:1)Old BridgeJaneček Aleš
13:00Baník Grammer Souš5:7 (2:3)Mostecké pumpičky a míchačkyJaneček Aleš
14:00Jatka Matějka3:11 (0:4)FC ZáchytkaPácl Karel
Detaily kola »


Neděle 23.09. | kolo 9
ČasDomácí    Hosté
14:00FC Záchytka6:3 (2:3)Baník Grammer SoušNedvěd Václav
15:00Old Bridge6:4 (4:1)Jatka MatějkaNedvěd Václav
16:00Mostecké pumpičky a míchačky1:0 (0:0)SG Horní JiřetínPácl Karel
Detaily kola »


Neděle 07.10. | kolo 10
ČasDomácí    Hosté
13:00Jatka Matějka12:4 (8:0)Baník Grammer SoušSvoboda Vladimír
14:30Old Bridge5:2 (4:0)Mostecké pumpičky a míchačkyJaneček Aleš
15:30SG Horní Jiřetín1:2 (0:1)FC ZáchytkaNedvěd Václav
Detaily kola »


Neděle 28.10. | play-off
ČasDomácí    Hosté
14:00FC Záchytka4:0 (3:0)SG Horní JiřetínNedvěd Václav
15:00Old Bridge3:3 (2:1)Mostecké pumpičky a míchačkyJaneček Aleš
Detaily kola »


Neděle 04.11. | play-off
ČasDomácí    Hosté
09:00Mostecké pumpičky a míchačky2:3 (2:2)Old BridgeNedvěd Václav
10:00SG Horní Jiřetín2:5 (0:3)FC ZáchytkaNedvěd Václav
Detaily kola »


Sobota 24.11. | play-off
ČasDomácí    Hosté
11:30FC Záchytka2:2 (1:0)Old BridgeKohout Kamil, Benda Vojtěch
Detaily kola »

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › MLMK

© 2018 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

 

Ferrari shop | Fotbal fanshop | Dárky

Chcete také

hrát?

 

MAXI TIP - hlavní partner

 

Hlavní mediální partner

 

Hlavní soutěž
MLMK