Výsledky | kolo 3



Neděle 27.10. | kolo 3
Domácí
FC HSG Most
1:1Hosté
Mostecké pumpičky a míchačky

Góly 1: Berka Jan 1
Asistence 1: Ferenc David 1
Účast 8: Berka Jan, Duchoň Jan, Ferenc David, Ferenc Marián, Holý Vladimír, Szkorupa Petr, Vokáč František, Vorlíček Marcel
Gólman: Szkorupa Petr



(1:0)
Dočekal Martin
1:2 na pen.
od: 09:00

Góly 1: Výdurek Libor 1
ŽK 1: Výdurek Libor
Účast 10: Březina František, Kobylák Ondřej, Loukota Pavel, Matura Martin, Plhák Martin, Rainet David, Soldan Daniel, Sršeň Tomáš, Výdurek Libor, Žiga Jiří
Gólman: Soldan Daniel



Domácí
Jatka Matějka
3:3Hosté
FC HSG Most

Góly 3: Benda Vojtěch 1, Štembera Petr 1, Těšitel Filip 1
Asistence 3: Benda Vojtěch 1, Bucha Jan 1, Štembera Petr 1
Účast 9: Benda Vojtěch, Bucha Jan, Janeček Aleš, Říha Milan, Smetánka David, Svoboda Petr, Štembera Petr, Švarc Pavel, Těšitel Filip
Gólman: Říha Milan



(2:2)
Dočekal Martin
4:3 na pen.
od: 09:45

Góly 3: Berka Jan 1, Ferenc David 1, Holý Vladimír 1
Asistence 2: Ferenc David 1
Účast 8: Berka Jan, Duchoň Jan, Ferenc David, Ferenc Marián, Holý Vladimír, Szkorupa Petr, Vokáč František, Vorlíček Marcel
Gólman: Szkorupa Petr



Domácí
TEAM FC AUTO-VaSt
3:1Hosté
Jatka Matějka

Góly 3: Bechyně Tomáš 1, Jílek Petr 2
Asistence 3: Hubač Zdeněk 1, Stoklas Michal 1, Veselovský Tomáš 1
Účast 10: Bechyně Tomáš, Bernhard Jiří, Dostál Luděk, Hubač Zdeněk, Jílek Petr, Porazil Petr, Stoklas Michal, Šíla Martin, Šíma Marek, Veselovský Tomáš
Gólman: Šíla Martin



(1:1)
Dočekal Martin
od: 10:30

Góly 1: Bucha Jan 1
Asistence 4: Benda Vojtěch 1
Účast 9: Benda Vojtěch, Bucha Jan, Janeček Aleš, Říha Milan, Smetánka David, Svoboda Petr, Štembera Petr, Švarc Pavel, Těšitel Filip
Gólman: Říha Milan



Domácí
L.K.M. Recycling Souš
2:1Hosté
TEAM FC AUTO-VaSt

Góly 2: Marušík Dušan 1, Mička Rostislav 1
Asistence 2: Běhavý Vladimír 1, Zajačik Jan 1
Účast 9: Bartoň Jiří, Běhavý Vladimír, Friček Ladislav, Klimpl Jaromír, Kůrka Marcel, Marušík Dušan, Mička Rostislav, Scheithauer Emil, Zajačik Jan
Gólman: Klimpl Jaromír



(0:1)
Dočekal Martin
od: 11:15

Góly 1: Hubač Zdeněk 1
Účast 10: Bechyně Tomáš, Bernhard Jiří, Dostál Luděk, Hubač Zdeněk, Jílek Petr, Porazil Petr, Stoklas Michal, Šíla Martin, Šíma Marek, Veselovský Tomáš
Gólman: Šíla Martin



Domácí
SG Horní Jiřetín
3:0Hosté
L.K.M. Recycling Souš

Góly 3: Kozlok David 3
Asistence 3: Brejchal Ladislav 1, Brunclík Pavel 1, Sapoušek Jiří 1
Účast 7: Brejchal Ladislav, Brunclík Pavel, Kozlok David, Leden Miloš, Sapoušek Jiří, Svoboda Tomáš, Zálešák Petr
Gólman: Zálešák Petr



(1:0)
Nedvěd Václav
od: 12:00


Účast 9: Bartoň Jiří, Běhavý Vladimír, Friček Ladislav, Klimpl Jaromír, Kůrka Marcel, Marušík Dušan, Mička Rostislav, Scheithauer Emil, Zajačik Jan
Gólman: Klimpl Jaromír



Domácí
Old Bridge
7:1Hosté
SG Horní Jiřetín

Góly 7: Bárta Zdeněk 2, Březina Marcel 2, Klárman Pavel 1, Krupka Martin 1, Rain Jiří 1
Asistence 7: Bárta Zdeněk 1, Kovář Martin 3, Krupka Martin 1, Rain Tomáš 2
Účast 11: Bárta Zdeněk, Březina Marcel, Dub Roman, Hrach Petr, Klárman Pavel, Kovář Martin, Krupka Martin, Michálek Vladimír, Mock Kamil, Rain Jiří, Rain Tomáš
Gólman: Dub Roman



(4:1)
Nedvěd Václav
od: 12:45

Góly 1: Sapoušek Jiří 1
Účast 7: Brejchal Ladislav, Brunclík Pavel, Kozlok David, Leden Miloš, Sapoušek Jiří, Svoboda Tomáš, Zálešák Petr
Gólman: Zálešák Petr






VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › MLMK

© 2019 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

 

Ferrari shop | Fotbal fanshop | Dárky

Chcete také

hrát?

 

MAXI TIP - hlavní partner

 

Hlavní mediální partner

 

Hlavní soutěž
MLMK