TOP účasti na lize 2021/2022

TOP účasti na lize 2021/2022



#ÚčastiHráč
1.12Kuchta Roman (FK Baník Souš - garda)
2.11Andrlík Michal (Rafani Most)
2.11Benda Vojtěch (Jatka Matějka)
2.11Březina František (Mostecké pumpičky a míchačky)
2.11Březina Marcel (TEAM FC AUTO-VaSt)
2.11Ferenc David (Jatka Matějka)
2.11Hampejz Jaroslav (Rafani Most)
2.11Jíra Martin (FK Baník Souš - garda)
2.11Kobylák Ondřej (Mostecké pumpičky a míchačky)
2.11Lahovský Miloš (Rafani Most)
2.11Müller Jindřich (Rafani Most)
2.11Soldan Daniel (Mostecké pumpičky a míchačky)
2.11Stoklas Michal (TEAM FC AUTO-VaSt)
14.10Hubač Zdeněk (TEAM FC AUTO-VaSt)
14.10Jílek Petr (TEAM FC AUTO-VaSt)
14.10Loukota Pavel (Mostecké pumpičky a míchačky)
14.10Pospíšil Václav (TEAM FC AUTO-VaSt)
14.10Seifert Otmar (TEAM FC AUTO-VaSt)
14.10Smetánka David (Jatka Matějka)
14.10Sršeň Tomáš (Mostecké pumpičky a míchačky)
21.9Bárta Zdeněk (Old Bridge)
21.9Krupka Martin (Old Bridge)
21.9Marušík Dušan (L.K.M. Recycling Souš)
21.9Papcun Roman (FK Baník Souš - garda)
21.9Rainet David (Mostecké pumpičky a míchačky)
21.9Stejskal Roman (Rafani Most)
21.9Sulovský Jiří (Rafani Most)
21.9Švarc Pavel (Jatka Matějka)
21.9Zloch Martin (Rafani Most)
21.9Zuda Martin (Jatka Matějka)
31.8Broum Rostislav (L.K.M. Recycling Souš)
31.8Dvořák Jaroslav (TEAM FC AUTO-VaSt)
31.8Fartág Rudolf (Mostecké pumpičky a míchačky)
31.8Frolík David (L.K.M. Recycling Souš)
31.8Hrodek Roman (Rafani Most)
31.8Pokoš Marcel (FK Baník Souš - garda)
31.8Uhlíř Petr (Old Bridge)
31.8Zajačik Jan (L.K.M. Recycling Souš)
31.8Žiga Jiří (Mostecké pumpičky a míchačky)
40.7Bechyně Tomáš (TEAM FC AUTO-VaSt)
40.7Dedecius Jiří (FK Baník Souš - garda)
40.7Giampaoli Karel (FK Baník Souš - garda)
40.7Levojevič Nikola (FK Baník Souš - garda)
40.7Matura Martin (Mostecké pumpičky a míchačky)
40.7Plhák Martin (Mostecké pumpičky a míchačky)
40.7Sedlák David (Jatka Matějka)
40.7Šíma Marek (TEAM FC AUTO-VaSt)
40.7Veselovský Tomáš (TEAM FC AUTO-VaSt)
40.7Výdurek Libor (Mostecké pumpičky a míchačky)
40.7Wardas Lukáš (L.K.M. Recycling Souš)
51.6Benešovský Michal (Old Bridge)
51.6Hašek Jiří (FK Baník Souš - garda)
51.6Hrubý Václav (Old Bridge)
51.6Janeček Aleš (Jatka Matějka)
51.6Klárman Pavel (Old Bridge)
51.6Kovář Martin (FK Baník Souš - garda)
51.6Novotný Roman (Jatka Matějka)
51.6Pelikán Lukáš (Old Bridge)
51.6Říha Milan (L.K.M. Recycling Souš)
51.6Štolpa Petr (Mostecké pumpičky a míchačky)
51.6Těšitel Filip (Jatka Matějka)
62.5Baran František (L.K.M. Recycling Souš)
62.5Beran Tomáš (Jatka Matějka)
62.5Bernhard Jiří (Rafani Most)
62.5Čežík Michal (FK Baník Souš - garda)
62.5Dub Roman (Old Bridge)
62.5Houška Jan (Old Bridge)
62.5Hrvol Jaroslav (Jatka Matějka)
62.5Rain Tomáš (Old Bridge)
70.4Běhavý Vladimír (L.K.M. Recycling Souš)
70.4Bobek František (FK Baník Souš - garda)
70.4Dostál Luděk (TEAM FC AUTO-VaSt)
70.4Fleišman Jan (FK Baník Souš - garda)
70.4Gábel Libor (Old Bridge)
70.4Jarolím Pavel (Jatka Matějka)
70.4Jíra Pavel (FK Baník Souš - garda)
70.4Klopot Jaroslav (Old Bridge)
70.4Ladomerský Jan (TEAM FC AUTO-VaSt)
70.4Lovíšek Jiří (FK Baník Souš - garda)
70.4Nový Jan ()
70.4Petržílek Radek (Rafani Most)
70.4Rain Jiří (Old Bridge)
70.4Urbánek Jan (Old Bridge)
84.3Doležal Jiří (Rafani Most)
84.3Ihln Rudolf (Mostecké pumpičky a míchačky)
84.3Klimpl Jaromír (L.K.M. Recycling Souš)
84.3Kubát Kamil (Rafani Most)
84.3Nemrava Pavel (FK Baník Souš - garda)
84.3Petrášek Libor (FK Baník Souš - garda)
84.3Sekerák Tomáš (FK Baník Souš - garda)
84.3Šíla Martin (TEAM FC AUTO-VaSt)
92.2Bartoň Jiří (L.K.M. Recycling Souš)
92.2Bernhard Petr (L.K.M. Recycling Souš)
92.2Boušek Svatopluk (Rafani Most)
92.2Hrach Petr (Old Bridge)
92.2Kadrnožka Marek (Mostecké pumpičky a míchačky)
92.2Lenkvík Kamil (L.K.M. Recycling Souš)
92.2Walter Tomáš (Mostecké pumpičky a míchačky)
99.1Babák Robert (Old Bridge)
99.1Feigel David (Old Bridge)
99.1Jelínek Jiří (FK Baník Souš - garda)
99.1Korba Jan (Rafani Most)
99.1Kozlok David (L.K.M. Recycling Souš)
99.1Kučera Martin (FK Baník Souš - garda)
99.1Moscato Dominik (L.K.M. Recycling Souš)
99.1Nechvapil Martin (Rafani Most)
99.1Porazil Petr (TEAM FC AUTO-VaSt)
99.1Stumpf Michal (Rafani Most)
99.1Svoboda Petr (Jatka Matějka)
99.1Unger Michal (FK Baník Souš - garda)
99.1Zátopek Martin (Rafani Most)

Tým srdcařů 2021/2022



#Průměrná účastTým
1.11.42TEAM FC AUTO-VaSt
2.11.15Mostecké pumpičky a míchačky
3.10.86FK Baník Souš - garda
4.10.25Rafani Most
5.10.14Old Bridge
6.6.92Jatka Matějka
7.6.50L.K.M. Recycling Souš


VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › MLMK

© 2022 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

O lize

Ferrari shop | Fotbal fanshop | Dárky

 

Chcete také

hrát?

 

Partner soutěže

 

Hlavní mediální partner

 

Hlavní soutěž
MLMK