« zpět

Finálový den

Finálový den

22.11.2018 - V sobotu 24.11.2018 velké vyvrcholení malého fotbalu v Mostě


V sobotu 24.11.2018 vyvrcholí finálovými zápasy obě naše soutěže! Hřiště bude kompletně "ustrojeno" jako na Superligu - reklamy, bannery, časomíra, reprobedna...

Sobotní program odstartuje od 11:30 finále Seniorligy Most mezi týmy FC Záchytka a Old Bridge. Po tomto zápase budou vyhlášeny výsledky a individuální statistiky Seniorligy - 1. - 3. místo, vítěz základní části, nejlepší gólman, nejproduktivnější hráč základní části a play-off, nejlepší střelec ZČ a PO, nejlepší nahrávač ZČ a PO a nejplatnější hráč Seniorligy Most 2018.

Poté bude vyhlášen letošní ročník VVV Tipovačky (ceny budou připraveny pro prvních šest tipujících v rámci MLMK a první čtyři tipující v rámci Seniorligy Most).

Ve 13:00 se pak proti sobě postaví finalisté letošního ročníku MLMK - Atlético Most a Gamblers Most. Rovněž po skončení tohoto zápasu budou vyhlášeny výsledky a individuální statistiky MLMK - 1. - 3. místo, vítěz základní části, nejlepší gólman, nejproduktivnější hráč základní části a play-off, nejlepší střelec ZČ a PO, nejlepší nahrávač ZČ a PO a nejplatnější hráč MLMK 2018.

Obě utkání odřídí dvojice rozhodčích tvořená naším lajnovým a v pozici hlavního jedním z cizích superligových rozhodčích, aby ani jeden z finalistů nemohl cokoliv namítat ohledně způsobu řízení zápasu. 

Přijďte se v sobotu v hojném počtu rozloučit s letošním mosteckým malým fotbalem!!!


 

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránku › | Finálový den

© 2022 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

O lize

Ferrari shop | Fotbal fanshop | Dárky

 

Chcete také

hrát?

 

Partner soutěže

 

Hlavní mediální partner

 

Hlavní soutěž
MLMK