Návod a pravidla

VVV Tipovačka

Za přispění našeho sponzora společnosti VVV MOST spol. s r.o., - dopravníky, dopravní pásy, pásové dopravníky - jsme pro Vás připravili tipovací soutěž o hodnotné ceny. Pro vítězství stačí tipovat zápasy MLMK a být lepší než ostatní!!!


Návod:

1. Registrace

Klikni na tmavě zelenou záložku Přihlášení/Registrace. Zde se budeš pravidelně přihlašovat ke svému účtu na tipovačce.

Poprvé se ale musíš zaregistrovat. Vyplň registrační formulář. Přihlašovat se vždy budeš uvedením svého e-mailu a hesla. Pro ostatní budeš vidět pouze pod svou přezdívkou. Dále ještě uvidí tvé motto, pokud si ho vyplníš. Tvůj e-mail, skutečné jméno (pro potřeby předání cen po předložení občanského průkazu) neuvidí nikdo jiný než administrátor stránek. Tvoje heslo je šifrováno, takže jej nevidí ani admin.

V budoucnu budeš mít možnost si v rámci svého účtu měnit pouze své heslo a motto.

Na každý e-mail lze zaregistrovat pouze jednu osobu.

Je nám jasné, že tomu nezabráníme, ale apelujeme na Vás, abyste si nikdo nezřizoval více kont. Sledujeme také IP. Pokud se Vám ale bude chtít zabývat správou jich všech, tak je to Vaše věc .


2. Obsluha konta

I bez přihlášení uvidí každý návštěvník stránek tmavě zelené záložky:


Po přihlášení uvidí tipující tmavě zelené záložky:

  • Moje tip

  • Moje pozice – zde uvidíte svůj počet bodů, svou pozici a pořadí tipujících,

  • Můj účet zde uvidíte Vámi vyplněné údaje a budete si zde moci měnit přihlašovací heslo a motto,

  • Odhlásit – slouží k odhlášení z účtu.


Samotné sázení:

 
-

Zde se nabídne filtr, kde si můžete vybrat kolo, které chcete sázet, případně se můžete podívat na své tipy v kolech minulých. Druhý filtr Vám nabízí možnost nechat si vypsat pouze jeden tým i se všemi jeho již dosaženými výsledky, abyste viděli, jak se tomu danému týmu daří. Filtry lze samozřejmě i zkombinovat.

-

Při samotném sázení se vám nabídne čas zápasu, týmy, které se utkají, zatím prázdný výsledek a rozbalovací menu, kde proběhne Vaše samotná sázka. Po kliknutí na rozbalovací volbu se objeví několik řádků. V každém řádku nejprve máte číslo, které vyjadřuje Vaši volbu sázkařským zápisem (1, 10, 0, 2 atd.), za lomítkem je Vaše volba slovně a to, kolik bodů byste za ni dostali v případě správného tipu a za dalším lomítkem je procentuálně vyjádřeno, kolik lidí z tipujících, zatím zvolilo tuto volbu. Zvolíte si jednu možnost a máte na daný zápas vsazeno. Nesmíte zapomenout své tipy uložit (tlačítko "Ulož moje tipy" dole pod tipy)!!! Vaši volbu lze opakovaně měnit až do půlnoci dne předcházejícího danému kolu, kdy systém to konkrétní kolo uzamkne.

-

Vsadit lze tedy teoreticky rovnou na celou ligu dopředu a průběžně své tipy aktualizovat. Lze sázet i jen některé zápasy daného kola, lze jakékoliv kolo vynechat, prostě je to na Vás.

-

Vaše tipy neuvidí nikdo jiný než vy. Po odehraném kole budou do systému zadány výsledky a systém sám vygeneruje průběžné pořadí tipujících.

-

Odložené utkání zůstává evidováno v původním kole a platí pro něj i původní termín pro tipy. Až bude dohráno, připočítají se odpovídající body.

-

Tipované výsledky jsme bodově odstupňovali dle četnosti jejich výskytu v MLMK následovně:

     
vítězství domácích-3 body
neprohra domácích-2 body
remíza-4 body
neprohra hostů-2 body
vítězství hostů-3 body
neremíza-1 bod
                                   

Ceny budou předány mezi zápasem o třetí místo a finále MLMK proti předložení občanského průkazu, případně jiného dokladu, pokud půjde o výherce mladšího 15-ti let.

Ceny, které budou sestávat z alkoholických nápojů, nebudou předány osobám mladším 18-ti let.

Ceny bude brát prvních deset tipujících dle pořadí po skončení základní části MLMK.

Garantujeme aktualizaci výsledků do půlnoci dne, v kterém bylo kolo odehráno. S výjimkou těch případů, kdy se to nestihne

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránku › Mostecká liga, fotbal, MLMK

© 2022 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

O lize

Ferrari shop | Fotbal fanshop | Dárky

 

Chcete také

hrát?

 

Partner soutěže

 

Hlavní mediální partner

 

Hlavní soutěž
MLMK